Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 20.04.2024, 03:52

Сайт вчителя 

початкових класів

Гури Світлани Миколаївни 

Меню сайту
Вікепедія

Wikipedia

Корисні сайти
Міністерство освіти і науки України Департамент науки і освіти Харківська академія неперервної освіти Відділ освіти Валківської РДА Освіта.ua Картинки по запросу картинка олександрівська школа Олександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І.С.Буряка Урядовий сайт
Нова школа
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Онлайн-курс
Онлайн-курс для вчителів початкової школи
PISA
PISA
Сайт існує

Шкільні будні

Линии

Цікаво навчатися у школі .

 

Дзвенить, дзвенить шкільний дзвінок —
Нас закликає до навчання.
Ми поспішаєм на урок,
І знову йдемо в світ пізнання.
Тут наші любі вчителі
Нам формули життя виводять,
І научають дисциплін
Та безліч прикладів наводять.
Сидять за партами мої
Найкращі друзі в цілім світі,
Нас всіх єднають дні шкільні,
Снагою нових мрій сповиті.

Линии

Щовівторка учні 1 класу відвідують шкільну лінійку 

    

Линии

12 травня 2017 року учні 4 класу (класовод Гура С.М.) підготували та презентували виставку малюнків "Моя найкраща мама" до Дня Матері.

 

Довідка

14 травня 2017 року в Україні відзначається День Матері.У багатьох країнах світу відзначають День матері 13 травня. В Україні - цей день відзначається в другу неділю травня відповідно до Указу Президента України від 10 травня 1999 року № 489/99.
Історія свята така: у 1908 році молода американка Анна Джервіс з Філадельфії виступила з ініціативою вшановування матерів у пам’ять про свою матір, яка передчасно померла. Анна писала листи до державних установ, законодавчих органів, видатних осіб із пропозицією один день у році присвятити вшануванню матерів.
Її старання увінчалися успіхом - в 1910 році штат Вірджинія перший визнав День Матері як офіційне свято. Хоча по суті це - свято вічності: з покоління в покоління для кожного мама - найголовніша людина для своїх дітей.
Безумовно, День матері - це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.
Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. І невипадково - від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої матері.
В цей день ми від усієї душі вітаємо дорогих мам з їх святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.

Линии

Картинки по запросу день пам'яті та примирення 2017 

День па́м'яті та прими́рення — пам'ятний день в Україні, який відзначають 8 травня, в річницю капітуляції нацистської Німеччини (цю подію прийнято розглядати як символ перемоги над нацизмом). Відповідно до Указу Президента України, підписаного 2015 року, метою відзначення є «гідне вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення поваги усім борцям проти нацизму»

Напередодні Дня пам’яті і примирення в Олександрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені І.С.Буряка пройшли заходи із вшанування всіх загиблих у кривавих боях, всіх тих, хто боронив рідний край. Учасники заходу згадали воїнів багатьох поколінь .

У початковій школі було проведено  години спілкуання на тему : " Опалені війною ..." .  Готуючись до них, діти малювали малюнки, робили маки .

 

Линии

Діти втрачають інтерес вже у третьому класі, - Гриневич

Для впровадження нового стандарту початкової школи в Україні необхідно перенавчити 22 тисячі вчителів. Про це в ефірі «5 каналу» в програмі «Підсумки дня» сказала міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

«Ми збираємося наприкінці травня представляти якраз новий стандарт початкової школи, і там буде презентований саме інтегрований підхід. Для цього щоб цей інтегрований підхід торкнувся всіх українських дітей у першому класі у 2018/2019 навчальному році, нам треба перенавчити 22 тисячі вчителів», – сказала вона.

За її словами, спілкуватись необхідно і з батьками, адже сьогодні діти втрачають інтерес до школи вже у третьому класі.

«Що повинні розуміти батьки: ми будемо вчити табличку множення, але ми будемо вчити її в такий спосіб, щоб дитину це не знеохочувало до навчання. Сьогодні діти втрачають інтерес до школи вже у третьому класі…, тому що сучасні діти вже по-іншому сприймають інформацію. Вони вже з дитинства користуються гаджетами, бачать різноманітні ігри, тому приходячи в школу і зустрічаюсь лише з таким процесом напихання знаннями, коли є дошка й вчитель і ти повинен сидіти непорушно 40 хвилин за партою, вони втрачають мотивацію до навчання», – зауважила Гриневич.

Линии

29 квітня 2017 року учні Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені І.С.Буряка взяли участь у Всеукраїнській екологічній акції "Зробимо Україну чистою разом" за ініціативи громадської організації "Let's do it, Ukraine", прибравши територію  парку  та біля пам'ятника загиблим воїнам села Олександрівка .

  

Линии

28 квітня 2017 року  в школі пройшов День цивільного захисту, комплексного об'єктового тренування та протипожежного тренування. Ці тренування проходили з метою формування в учнів та працівників таких морально - психологічних якостей, як : відвага, мужність, витримка, ініціатива, спритність, самовідданість під час виконання завдань ЦЗ .

 

 

Линии

26 квітня 2017 року 

Чорних дат у людства є немало,
Кожна з них - це міна під прогрес.
Найстрашніше, що усіх спіткало,
Вибух на Чорнобильській АЕС.

Чорнобиль... Гірка сторінка історії нашої держави, адже в ній місто дасть ім’я одній з найбільших техногенних катастроф людства.Чотири букви – ЧАЕС – стали символом трагедії, яка доторкнулася до мільйонів людей, накрила їх крилом безжалісної радіації, перетворюючи свої жертви в безпомічних людей.

Саме цій темі учні 4 класу присвятили годину спілкування «На Чорнобиль журавлі летіли ...», адже 26 квітня 1986 року почався відлік чорнобильської катастрофи, яка вразила весь світ, приголомшила людей страшним розмахом незвіданої раніше біди.

Коли всі стали безтурботним сном, над четвертим реактором Чорнобильської АЕС несподівано розірвало нічну темряву велетенське полум’я. Першими в бій з бідою пішли 28 пожежних Чорнобиля. Вони першими прийняли найжорстокіший удар на четвертому блоці станції... Сьогодні їх називають «шеренгою №1...». Ніхто з цієї шеренги не здригнувся, не відступив перед лицем неймовірної катастрофи.

Але все ж таки світ урятовано. Давайте вшановувати їхню пам’ять, адже вони, ліквідатори, не зганьбили народ, а були гідними його. Пам’ятаймо про них і робімо усе, щоб ніколи не падала на землю гірка зірка Полин...

Картинки по запросу на чорнобиль журавлі летіли 

Довідка

26 квітня 1986 року о 1-23-44 за київським часом сталася найбільша техногенна аварія в історії людства - з різницею у дві секунди відбулись два вибухи на четвертому реакторі Чорнобильської АЕС, в результаті яких сумарна радіація ізотопів, викинутих в повітря, склала 50 мільйонів кюрі, що в 30-40 разів більше, ніж при вибуху бомби в Хіросімі в 1945 році.
  Від вибуху і при гасінні пожежі, що тривала близько 10 днів, загинув 31 чоловік і більше 200 було госпіталізовано. За неофіційною статистикою в Україні померло не менше 15 тисяч людей, які були уражені в результаті аварії на Чорнобильській АЕС.
  Збудована в 1976 році, Чорнобильська АЕС, розташована за 100 кілометрів на північ від Києва; вона мала чотири реактора, кожний з яких був здатен виробляти до тисячі мегават електроенергії.
  Лише через три тижні при допомозі 4 тисяч тон піску, бору, свинця і глини вдалось ізолювати реактор, що продовжував випромінювати радіацію, і запобігти подальшому забрудненню грунту. З території в радіусі 30 кілометрів від місця аварії було евакуйовано більше 100 тисяч людей. Із-за традиційної в СРСР секретності від громадян приховувалась інформація про дійсні масштаби катастофи і в найбільш постраждалих областях України, Білорусії та Росії в перші дні після аварії не здійснювались жодні заходи по захисту населення від радіації.
  Щоб запобігти подальшим викидам радіоактивних матеріалів, до кінця 1986-го року четвертий реактор АЕС був накритий спеціальним "саркофагом", збудованим руками сотень тисяч добровольців і мобілізованих солдатів, і Чорнобильська АЕС була знову введена в експлуатацію. Однак великі пожежі і аварії в 1991 та в 1996 роках привели до зупинення спочатку другого, а потім і першого реактора. У 2000-у році був зупинений останній, 3-й реактор, і Чорнобильська АЕС повністю припинила свою роботу.

Линии

19 квітня 2017 року  на базі Валківської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Валківського ДНЗ «Яблунька»  відбувся районний семінар-практикум для вихователів дошкільних навчальних закладів  (НВК) та вчителів початкових класів  загальноосвітніх навчальних закладів, які з 1 вересня 2017 року стануть класоводами 1 класів, на тему: «Наступність та перспективність двох перших ланок освіти – запорука успішного навчання дитини в школі».

 Під час теоретико-інтерактивного блоку присутні ознайомилися з презентацією «Співпраця Валківської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Ваківського ДНЗ (ясла-садок) «Яблунька»  (Крупка Н.М., завідувач Ваківського ДНЗ (ясла-садок) «Яблунька»), виявляли можливості творчого потенціалу педагога у ході методичного практикуму (Чорна М.В., заступник директора з НВР).
   Завершився семінар підсумково-рефлективними вправами: «Все в твоїх руках» (Чорна М.В., заступник директора з НВР), релаксація (Цибулько О.Я., практичний психолог Валківської ЗОШ І-ІІІ ступенів). Підбиття підсумків (Данильченко С.В., Олійник Н.О. – методисти РМК) показало, що педагоги поповнили свої педагогічно-методичні скарбнички, отримали нові знання, збагатилися емоційно, сподівання, висловлені на початку семінару, справдилися.

   

Линии

31 березня 2017 року  відділ освіти Валківської районної державної адміністрації та районна організація профспілки працівників освіти і науки України нагородили грамотами творчий колектив у складі: Нужі Юлії Павлівни, Полтавської Оксани Василівни, Гури Світлани Миколаївни - призерів ІІ районного Фестивалю - огляду освітніх Інтернет - ресурсів.

 

Детальніше:http://valki-rvo.аt.ua/news/pidsumki_provedennja_konkursiv_profesijnoji_majsternosti/2017-03-31

Линии

Пам'ятка на канікули 

Ось кілька порад учням щодо того, чим зайнятися на канікулах:

Запропонуйте дитині декілька яскравих і креативних ідей, які допоможуть не лише з користю для загального розвитку провести дозвілля під час канікул, а й створити прикраси, доповнити інтер’єр власними поробками та весело провести час у родинному колі.

ТВОРЧІ ЗАВДАННЯ

«Прості квіти-саморобки з кольорового паперу». Це завдання ідеально підходить для дитячої творчості.

«Джунглі своїми руками – дитячі ігрові декорації». Таке завдання допоможе створити тропічний ліс, в який можна вирушити у похід або на екскурсію у дику природу.

«Цікава акварельна графіка у вигляді бульбашок». Завдання допоможе створити видовищні візерунки у вигляді мильних бульбашок.

«Математичний конструктор для дитячої гри». Така ідея допоможе маленьким будівельникам у формі гри вивчить або повторити числову послідовність арабських та римських цифр.

«Вивчаємо пори року: творчість із перевіркою знань». Проект пропонує батькам провести час із дітьми у спільній творчості.

«Ілюструємо казки в техніці «paper cutting». Проект передбачає створення об’ємних ілюстрацій до улюблених казок, за допомогою яких можна влаштувати незвичайну сімейну виставу.

«Абстрактний живопис дитячими пальчиковими фарбами».Це творче завдання, виконуючи яке, дитина зможе насолодитися процесом: маленький художник зуміє спонтанно виразити свій внутрішній світ, без усіляких настанов і організації з боку дорослих.

«Робимо напис для інтер'єру в техніці стрінг-арт». Цей проект допоможе зробити нескладний, але ефектний декор для дитячої кімнати.

«Браслет із булавок і бісеру власними руками». Таке завдання, що передбачає роботу з бісером, допоможе створити стилізований наручний браслет, який прекрасно впишеться в дитячий стиль.

ПРАКТИЧНІ ЗАВДАННЯ

Завдання у невимушеній і захоплюючій формі розвиватимуть уяву та фантазію учнів початкової школи та допоможуть розкрити індивідуальність кожної дитини.

«Кольорові сни». Завдання забезпечує дитині можливість проявляти себе, створюючи власні неповторні витвори мистецтва.

«Доповни сюжет малюнка». Завдання побудоване таким чином, аби лише трохи підштовхнути дитину у світ чарівництва й мрій, а далі – ведуча роль належить виключно їй.

«Домалюй відсутні частини малюнка». Завдання допоможе розвинути спостережливість і кмітливість, логічне та творче мислення, уміння робити умовиводи й ретельно аналізувати сюжетні елементи запропонованого зображення.

«Домалюй казкового персонажа». Особливістю завдання є те, що в ньому намальована лише частина малюнка, що покликана пробудити фантазію дитини й надихнути її на реалізацію творчого задуму.

«Увага, розшук! Малюємо персонажів»Завдання має дещо незвичну форму, оскільки покликане розбурхати фантазію та уяву дитини, надаючи їй змогу творчо проявити себе.

«Вивчаємо фразеологізми». Завдання сприятиме розвитку багатого і зв’язного мовлення, адже пропонує дитині у цікавій і незвичній формі поміркувати над запропонованими фразеологізмами та вивчити їхнє значення.

«Створіть власний календар». Це завдання дозволить покращити орієнтацію дитини в календарі, розвиватиме дрібну моторику та вміння підбирати потрібні кольори.

«Малювання по крапках». Це завдання стане гарним помічником у розвитку в дитини чіткої координації дрібних рухів та просторового сприйняття. Виконуючи завдання, дитина тренуватиме всі функції уваги, навички рахунку та зорову пам’ять.

«Малюємо по клітинках». Це завдання сприятиме розвитку навичок письма, дрібної моторики та координації рухів, а також уваги та просторової орієнтації.

 Линии                                                                                                

 23 березня 2017  Впорядкування території села Олександрівка . З метою реалізації екологічних проектів на рівні громади, залучення органів учнівського самоврядування, підтримки Всеукраїнського руху 23 березня 2017 року учнями, вчителями,техперсоналом навчального закладу відбулося прибирання шкільної території під гаслом «Зробимо Україну чистою разом!»   .

Линии

21 березня 2017 року вчитель української мови та літератури Тимошенко С.В. підвела  підсумки  тижня української мови та літератури в Олександрівській загальноосвітній школі імені І.С.Буряка . Серед учнів школи були нагороджені грамотами та подарунками учні 4 класу.

 У номінації " Декламування віршів " І місце - Колеснікова Софія 

 

У номінації " Юні аматори сцени " ІІ місце - Букіна Марія , Колеснікова Софія , Лотоцька Вікторія

 

У номінації " Пісні " Моя рідна Україна " ІІІ місце - Лотоцька Вікторія з піснею " Нова, нова, нова  Україна " .

 

Линии

З 20 березня  до 08 квітня 2017 року  проводяться   вебінари  весняної сесії онлайн - проекту "Інтерактивна школа творчого вчителя".

20 березня 2017 року Гура С.М., вчитель початкових класів зареєструвалася на участь у вебінарах ,які  проходитимуть у рамках онлайн-проекту видавництва "Ранок" «Інтерактивна школа творчого вчителя».

http://www.ranok.com.ua/webinar.

Линии
Картинки по запросу вислови ліни костенко про україну

 19 березня 2017 року,українська поетеса Ліна Костенко святкує день народження. Ліні Василівні виповнюється 87 років.

Польові дзвіночки

Піднімає джміль фіранку,
      Каже: — Доброго вам ранку!
      Як вам, бджілко, ночувалось
Чи дощу не почувалось?
       Виглядає бджілка з хатки: —
   У дзвіночку добре спатки.
    Цей дзвіночок — як намет.
   Тільки дощ — як кулемет.

Соловейко застудився

         Дощик, дощик, ти вже злива!
      Плаче груша, плаче слива.
Ти періщить заходився,

соловейко застудився.
            А тепер лежить під пледом —
     п’є гарячий чай із медом.

Линии

КЕНГУРУ - 2017

16 березня 2017 року учні початкових класів взяли участь у Міжнародному математичному конкурсі " Кенгуру-2017 " . Вітаємо всіх учнів школи , які виявили бажання поглибити та перевірити свої знання з математики . Успіхів !

Линии

День українського добровольця

О Україно, о люба ненько,
Тобі вірненько присягнем:
Серця кров і любов –
Все  тобі віддати в боротьбі!
За Україну, за її волю,
За честь, за славу, за народ!

  14 березня 2017 року в Україні вперше відзначатимуть День українського добровольця. Це свято людей, які свідомо, за покликом власного серця, стали на захист своєї Батьківщини і захищають рідну землю від загарбників
    День установлений 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

З нагоди Дня укаїнського добровольця вчитель історії Нужа Юлія Павлівна провела екскурсію для учнів початкових класів у шкільному музеї . Школярі  ознайомилися з цікавою інформацією про воїнів села Олександрівка , які служили в зоні АТО .

Линии

 Міжнародний дистанційний конкурс з української мови і літератури «Олімпіс 2017 - Весняна сесія». Конкурси будуть проходити з 1 березня  до 31 березня 2017 року . Брати участь можна в будь-який день в зручний час в комп’ютерному класі або вдома. В цьому конкурсі беруть участь Букіна Марія , Колеснікова Софія та Лотоцька Вікторія (учениці 4 класу).Успіхів !

Линии

09 березня 2017 року

 Виховний захід  для учнів початкових класів на тему

"  Тарас Шевченко жити буде – поки на землі житимуть люди "

Картинки по запросу вікторина Т.Шевченко

 

Вхід на сайт

Моя кнопка
Сайт вчителя початкових класів С.М.Гури
Пошук
Годинник
Точний час Харків
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Цей день в історії
Погода
booked.net
Рекомендую
Сайт творчої групи вчителів
 
Корисні кнопки
Освітній портал каталог сайтів Видавнича група «Основа» ІТЗО Академія інноваційного розвитку освіти Сервис онлайн тестирования Мастер-Тест



Інститут спеціальної педагогіки і психології НАПН України Відкрита група у Facebook "Інклюзивна освіта в Харківській області"
Архів записів

Copyright MyCorp © 2024